Daugiabučių namų renovacijos administravimas

Administracija / Veiklos sritys / Daugiabučių namų renovacijos administravimas

UAB „Skuodo šiluma“ Skuodo mieste daugiabučių gyvenamųjų namų (patalpų) planuojamų renovuoti (modernizuoti) susirinkimų su savininkais grafikas.

2026 m. IV ketvirtis.

Eil. Nr.Administruojamo namo adresasSusirinkimo data
DataLaikas
1.J. Basanavičiaus g. 342026-10-0117.00
3.Gedimino g. 52026-10-1317.00
4.Gedimino g. 32026-10-1317.30
5.Cvirkos g. 12026-10-2017.00
6.Cvirkos g. 72026-10-2017.30
7.Cvirkos g. 112026-10-2018.00
8.Vilniaus g. 442026-11-1017.00
9.Vilniaus g. 402026-11-1017.30
10.Birutės g. 102026-11-1717.00
11.Mokyklos g. 82026-11-1717.30
12.Laisvės g. 232026-11-2417.00
13.Chodkevičiaus g. 172026-11-2417.30

Pranešimai

Paskelbta

Atnaujinta